Valmennuskeskus

Mikko Levola
Valmennuskeskusjohtaja, varatoimitusjohtaja
puh. +358 44 7755 341
Sähköposti mikko.levola@pajulahti.com

Pekka Kainulainen
Tennisakatemian valmennus- ja koulutuspäällikkö
puh. +358 44 7755 345
Sähköposti pekka.kainulainen@pajulahti.com

Harri Suutarinen
Tennisvalmentaja
puh. +358 44 7755 348
Sähköposti harri.suutarinen@pajulahti.com

Jukka Karjalainen
Tennisvalmentaja
puh. +358 44 7755 354
Sähköposti jukka.karjalainen@pajulahti.com

Erik Hakkarainen
Tennisvalmentaja
puh. +358 400 503 982
Sähköposti erik.hakkarainen@pajulahti.com

Osku Kuutamo
Vammaisurheilukoordinaattori, valmentaja - Sports coordinator, coach (adapted physical activity)
puh. +358 44 7755 346
Sähköposti osku.kuutamo@pajulahti.com

Rami Virlander
Valmentaja, kestävyyden kehittäjä
puh. +358 44 5383 057
Sähköposti rami.virlander@pajulahti.com

Steve Rippon
Seiväshyppyvalmentaja
puh. +358 44 7579 658
Sähköposti steve.rippon@sul.fi

Niko Nuutinen
Urheilupsykologi
puh. +358 50 5899 603
Sähköposti niko.nuutinen@pajulahti.com

Jonne Kemppinen
Jalkapallokoordinaattori, valmennuskeskusmyynti (leirit ja jalkapallokenttien vakiovuorot)
puh. +358 44 7755 349
Sähköposti jonne.kemppinen@pajulahti.com

Sari Eloranta
Kansainvälinen myynti, valmennuskeskus sekä kansallinen jääurheilu ja erityisliikunta
puh. +358 44 7755 204
Sähköposti sari.eloranta@pajulahti.com

Sari Mikkola
Myyntikoordinaattori, valmennuskeskus (erityisesti uinti, tennis, sisäpalloilu, kamppailulajit)
puh. +358 44 7755 210
Sähköposti sari.mikkola@pajulahti.com

Susanna Huttunen
Sairaanhoitaja, testiaseman ajanvaraukset
puh. 044 7755 363
Sähköposti susanna.huttunen@pajulahti.com

Juha Sorvisto
Liikuntafysiologi
puh. 044 7755362
Sähköposti juha.sorvisto@pajulahti.com

Nikke Vilmi
Valmennuksen kehittäjä, voima-nopeustestaaja, lajivalmentaja, pika- ja aitajuoksut
puh. +358 44 7755 364
Sähköposti nikke.vilmi@pajulahti.com

Lääkäripalvelut

Lääkäripalvelut
Yhteistyössä Lääkärikeskus Mehiläisen kanssa, vastuulääkäri Mika Liukkonen
puh. 010 414 00 (ajanvaraus)
Sähköposti www.mehilainen.fi/ajanvaraus

Ilkka Lahdenperä

Ilkka Lahdenperä
Hieroja, kuntohoitaja
puh. +358 50 538 8270, +358 44 7755 313 (vastaanotto)
Sähköposti fysio@pajulahti.com

Elli Mavrouli

Elli Mavrouli
Myyntikoordinaattori, valmennuskeskus
puh. +35844 7755 208
Sähköposti elli.mavrouli@pajulahti.com