Myynti ja markkinointi

Myyntipalvelu puh. (03) 8855 200, asiakaspalvelu@pajulahti.com

Palvelemme arkisin klo 8.00-15.45.

Sähköpostimme ovat muotoa etunimi.sukunimi@pajulahti.com

 

Semi Nuorala
Terveysliikuntajohtaja
puh. +358 44 7755 344
Sähköposti semi.nuorala@pajulahti.com

Mira Puhlin
Myyntipäällikkö
puh. +358 44 7755 201
Sähköposti mira.puhlin@pajulahti.com

Tanja Arvila
Markkinointi (Pajulahti brändi) ja Kansainvälisyys (uusissa markkinointi-ideoissa yhteydenotot sähköpostitse)
puh. +358 44 5359 833
Sähköposti tanja.arvila@pajulahti.com

Sari Eloranta
Kansainvälinen myynti, valmennuskeskus sekä kansallinen jääurheilu ja erityisliikunta
puh. +358 44 7755 204
Sähköposti sari.eloranta@pajulahti.com

Jonne Kemppinen
Jalkapallokoordinaattori, valmennuskeskusmyynti (leirit ja jalkapallokenttien vakiovuorot)
puh. +358 44 7755 349
Sähköposti jonne.kemppinen@pajulahti.com

Sari Mikkola
Myyntikoordinaattori, valmennuskeskus (erityisesti uinti, tennis, sisäpalloilu, kamppailulajit)
puh. +358 44 7755 210
Sähköposti sari.mikkola@pajulahti.com

Elli Mavrouli

Elli Mavrouli
Myyntikoordinaattori, valmennuskeskus
puh. +35844 7755 208
Sähköposti elli.mavrouli@pajulahti.com

Inka Niskanen
Myyntikoordinaattori (vapaa-ajan liikuntalomat ja -kurssit, leirikoulut)
puh. +358 44 7755 203
Sähköposti inka.niskanen@pajulahti.com

Arja Pusila
Myyntikoordinaattori (tuetut lomat, vapaa-ajan liikuntalomat ja -kurssit, leirikoulut)
puh. +358 44 7755 207
Sähköposti arja.pusila@pajulahti.com

Raita Laaksonen
Myyntikoordinaattori (kokoustapahtumat, TYKY, ryhmien liikunta- ja virkistyspäivät)
puh. +358 44 7755 220
Sähköposti raita.laaksonen@pajulahti.com

Irina Ripatti
Myyntikoordinaattori (kokoustapahtumat, TYKY, ryhmien liikunta- ja virkistyspäivät, palvelu venäjäksi)
puh. +358 44 7755 209
Sähköposti irina.ripatti@pajulahti.com

Pirjo Tillonen
Myyntikoordinaattori (kokoustapahtumat, TYKY, ryhmien liikunta- ja virkistyspäivät)
puh. +358 44 7755 205
Sähköposti pirjo.tillonen@pajulahti.com

Sandra Sälke-Matilainen (opintovapaalla kevääseen 2018 saakka)
Myyntikoordinaattori (vapaa-ajan liikuntakurssit, leirikoulut)
puh. +358 44 7755 206
Sähköposti sandra.salke-matilainen@pajulahti.com