Liikuntapalvelut

Semi Nuorala
Terveysliikuntajohtaja
puh. +358 44 7755 344
Sähköposti semi.nuorala@pajulahti.com

Tuomo Nurminen
Liikunnanohjauksen esimies, Liikunnanohjaaja AmO (perhelomat, leirikoulut ja erikoiskurssit)
puh. +358 44 7755 369
Sähköposti tuomo.nurminen@pajulahti.com

Suvi Auvinen
Liikunnanohjaaja AMK (tanssi, hyvinvointi)
puh. +358 44 7755 367
Sähköposti suvi.auvinen@pajulahti.com

Anna-Kaisa Hokkanen
Liikunnanohjaaaja AMK (soveltava liikunta)
puh. +358 44 7755 365
Sähköposti anna-kaisa.hokkanen@pajulahti.com

Heidi Eerola
Fysioterapeutti AMK
puh. +358 44 7755 366
Sähköposti heidi.eerola@pajulahti.com

Tomi Karttunen
Liikunnanohjaaja AMK (luontoliikunta)
puh. +358 44 7755 368
Sähköposti tomi.karttunen@pajulahti.com

Nina Tohkanen
Liikunnanohjaaja AMK (Ilo liikuttaa -kurssit, työhyvinvointi, hankkeet)
puh. +358 44 7755 360
Sähköposti nina.tohkanen@pajulahti.com

Tanja Väisänen
Liikunnanohjaaja AMK, liikunnanopettaja
puh. +358 44 7755 361
Sähköposti tanja.vaisanen@pajulahti.com