Koulutus

Marjukka Tiainen
Koulutusjohtaja
puh. +358 44 77 55 336
Sähköposti marjukka.tiainen@pajulahti.com

Hanna Barybina
Opintosihteeri, kirjastonhoitaja
puh. +358 44 77 55 394
Sähköposti hanna.barybina@pajulahti.com

Marja Gran
Opintosihteeri
puh. +358 44 7755 395
Sähköposti marja.gran@pajulahti.com

Opintotoimisto
Haku- ja opintotoimisto
puh. +358 44 77 55 394 tai +358 44 77 55 395
Sähköposti opintotoimisto@pajulahti.com

Janne Lahtinen
liikunnanopettaja, opintojen ohjaaja, LPT-koulutusohjelma
puh. +358 44 7755 351
Sähköposti janne.lahtinen@pajulahti.com

Hanna Junes
liikunnanopettaja, LPT-koulutusohjelma
puh. +358 44 77 55 331
Sähköposti hanna.junes@pajulahti.com

Maria Anttila
liikunnanopettaja, LAT-koulutusohjelma
puh. +35844 7755 335
Sähköposti maria.anttila@pajulahti.com

Katja Väisänen
liikunnanopettaja, HAT-koulutusohjelma
puh. +358 44 7755339
Sähköposti katja.vaisanen@pajulahti.com

Petri Sallinen
liikunnanopettaja, oppisopimuskoulutus
puh. +358 44 7755 334
Sähköposti petri.sallinen@pajulahti.com

Jussi Immonen
liikunnanopettaja, virkavapaalla 1.8.16 - 31.7.17
puh. +358 44 77 55 333
Sähköposti jussi.immonen@pajulahti.com

Janne Piitulainen
liikunnanopettaja
puh. +358 44 7755 329
Sähköposti janne.piitulainen@pajulahti.com

Katja Hautaniemi
liikunnanopettaja, Averett University yhteistyö
puh. +358 44 7755332
Sähköposti katja.hautaniemi@pajulahti.com

Riitu Samporanta
liikunnanopettaja
puh. +358 44 7755 327
Sähköposti riitta.samporanta@pajulahti.com

Jouni Sihvonen
opettaja, HAT-koulutusohjelma
puh. +35844 7755 340
Sähköposti jouni.sihvonen@pajulahti.com

Virpi Remahl
liikunnanopettaja, soveltavan liikunnan asiantuntija
puh. +358 44 7755 350
Sähköposti virpi.remahl@pajulahti.com

Nina Tohkanen
Liikunnanohjaaja AMK (Ilo liikuttaa -kurssit, työhyvinvointi, hankkeet)
puh. +358 44 7755 360
Sähköposti nina.tohkanen@pajulahti.com

Tanja Väisänen
Liikunnanohjaaja AMK, liikunnanopettaja
puh. +358 44 7755 361
Sähköposti tanja.vaisanen@pajulahti.com